תנאים ומדיניות פרטיות

  • בית
  • תנאים ומדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות של אתר האינטרנט של משרד אבן עזרא עורכי דין

דף זה נועד ליידע את המבקרים באתר בנוגע למדיניות שלנו באיסוף, שימוש וגילוי של מידע אישי.

מידע משפטי
אין לראות במידע המוצג באתר ייעוץ משפטי. לשם קבלת ייעוץ משפטי יש לבחון את המקרה לגופו ולהעניק חוות דעת משפטית פרטנית.
התקנות והחוקים משתנים מעת לעת ויתכן כי חלק מהנתונים המוצגים לא עברו עדכון, על אף שאנו עושים כל מאמץ להביא מידע מעודכן ככל שאפשר.

עוגיות
קובצי Cookie הם קבצים עם כמות קטנה של נתונים המשמשים בדרך כלל כמזהה ייחודי אנונימי. אלה נשלחים לדפדפן שלך מהאתר שאתה מבקר בו ומאוחסנים בכונן הקשיח של המחשב שלך.

ביטחון
אנו מעריכים את אמונך לספק לנו את המידע האישי שלך, ולכן אנו שואפים להשתמש באמצעים מקובלים מסחרית להגנתו. אך זכרו שאף שיטת העברה דרך האינטרנט, או שיטת אחסון אלקטרונית אינה מאובטחת ואמינה ב 100%, ואיננו יכולים להבטיח את ביטחונה המוחלט.

העתקת תוכן

התכנים באתר אף אלו המכילים ציטוטים מהחקיקה והפסיקה, מוגנים בחוק זכויות יוצרים. אי לכך, אין רשות להעתיק תכנים כלשהם ללא הסכמה כתובה ומפורשת מבעלי האתר.

פרטיות ילדים
השירותים שלנו לא פונים למי שגילו מתחת ל-13. איננו אוספים ביודעין מידע אישי המאפשר זיהוי מילדים מתחת לגיל 13. במקרה שנגלה שילד מתחת לגיל 13 מסר לנו מידע אישי, אנו מוחקים אותו מיד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה מודע לכך שילדך מסר לנו מידע אישי, אנא פנה אלינו כדי שנוכל לעשות את הפעולות הנדרשות.

שינויים במדיניות פרטיות זו
אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לפיכך, אנו ממליצים לך לעיין בדף זה מעת לעת כדי להיוודע על כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בדף זה. שינויים אלה נכנסים לתוקף מיד לאחר פרסומם בעמוד זה.

צור קשר
אם יש לך שאלות או הצעות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, אל תהסס לפנות אלינו.