עורך דין חובות

 • בית
 • עורך דין חובות

רוצה להתחיל בדרך חדשה? הבה נדבר!

  מדריך לחייבים שנכתב על ידי עורך דין פשיטת רגל ליאור אבן עזרא

  עורך דין חובות מנהל משא ומתן עם הבנקים שמהם לווית כספים או מנושים אחרים אם יש לך כמות גדולה של חובות לא מובטחים, וזאת, על מנת להפחית מהסכום שאתה חייב בו או במקרים מסויימים לפטור אותך ממנן. כמו כן, לייצג אותך בהליכי חדלות פירעון תוך חתירה מתמדת למחיקת חובות במידה הגדולה ביותר שאפשר.

  מתי צריך להיעזר בעורך דין חובות?

  אם יש לך כמות גדולה של חובות ואין מספיק משאבים לתשלום שלהם, אם אתה עדיין מתקשה לפרוע חוב, ייתכן שתצטרך להתייעץ עם עורך דין חובות שיוכל לאחד את החובות שלך, להפחית אותם, לפעול למחיקתם או להציע לך עמידה בתוכנית תשלומים נוחה שבה הנושים הסכימו בהסדר לוותר על נתח משמעותי מהסכום שחייבים להם.
  על עורך הדין שלך לדעת מה האסטרטגיה הטובה ביותר עבורך בכדי למזער את הסיכון המשפטי שלך, כמו גם סיכונים לדברים אחרים כמו דירוג האשראי שלך.

   הנה כמה מצבים שבהם קיים צורך להיעזר בעורך דין למחיקת חובות:

  החוב שלך הוא משמעותי
  אם אתה חייב סכום כסף שניתן לעמוד בו, לעתים קרובות משתלם ללכת ישר אל הנושים שלך ולנסות לנהל משא ומתן על הסדר או על תוכנית פירעון. לדוגמא, אם אתה חייב לנושה 5,000 שקלים ומציע תשלום בסך 3,000 ש”ח להסדרת החוב, הנושה הזה עשוי להסכים להסדר כזה, מכיוון שהוא לא יאבד סכום כסף נכבד. אבל אם אתה “יושב” על חוב של 80,000 ש”ח, זה כבר סיפור אחר, ותרצה לשכור עורך דין שידבר את המספר הזה.

  המשכורת שלך בסיכון להיות מעוקלת
  במקרים מסוימים, הנושים שלך יכולים להתחקות אחרי הרווחים שלך אם החוב שלך לא שולם יותר מדי זמן. לדוגמה, אם אתה חייב מיסים בחזרה למס הכנסה, או אם אתה “עבריין” בהלוואות שלך, אתה עלול להיות בסיכון שעיקול הכנסותיך יגרום לצרות.

  אתה נתבע על ידי נושה
  כמו שלצרכנים יש הגנות חוקיות, כך גם לנושים שהם אלו שהרי חייבים להם כסף, מה שאומר שבמקרים מסוימים, לנושים שלך תהיה זכות לפתוח בתביעה נגדך. בשלב זה, לעתים קרובות הגיוני להביא עו”ד לסיפון, במיוחד אם יש סיכוי שיינתן פסק דין רציני נגדך.

  אתה חושב להגיש בקשה לפשיטת רגל
  אם החוב שלך הסלים לנקודה בה אתה חושב להגיש בקשה לפשיטת רגל, אז מומלץ לבדוק אם עורך דין יכול לעזור לך להימנע ממצב זה. הגשת בקשה לפשיטת רגל עשויה להיראות כפתרון קל לבעיה מרתיעה אחרת, אך לא מדובר בפיקניק. לא רק שזה יקר, אלא שההליך יכול להישאר בתיעוד האשראי שלך במשך מספר שנים, וכאשר יש לך רישום על פשיטת רגל, הלוואות יכולות להיות אסורות, יקרות, אם לא בלתי אפשריות להשגה בעליל. עורך דין חובות עשוי לעזור לך להימנע מזאת, ובכך לשמור על רישום האשראי שלך שלם באופן סביר.

  מחשבון התאמה להליך הסדרת החובות


  רוצה לדעת מה ההליך שהכי מתאים לך? בוא לענות עכשיו על שאלון התאמה קצר שבסיומו ניתן לגלות מהי הדרך אשר הכי נכונה לך ליציאה לדרך חדשה ללא חובות!

  מה סך החובות העדכני שלך?
  10-50 אלף ש"ח
  51-100 אלף ש"ח
  101-150 אלף ש"ח
  למעלה מ-150 אלף ש"ח

  Correct!

  Wrong!

  מה גובה הכנסתך?


  עד 5,000 ש"ח
  5,001-10,000 ש"ח
  10,001-15,000 ש"ח
  למעלה מ-15,000 ש"ח

  Correct!

  Wrong!

  האם הגשת בעבר בקשה לכניסה להליכי חדלות פירעון/פשיטת רגל?
  כן
  לא

  Correct!

  Wrong!

  האם את/ה עם ילדים התלויים בך?
  כן
  לא

  Correct!

  Wrong!

  האם ישנם נכסים בבעלותך?
  כן
  לא

  Correct!

  Wrong!

  באיזה טווח גילאים את/ה?


  18-30
  31-45
  46-55
  56-67
  מעל גיל 67

  Correct!

  Wrong!

  האם את/ה עובד/ת במקצוע המצריך רישיון?
  כן
  לא

  Correct!

  Wrong!

  Share the quiz to show your results !

  נא השאר את פרטייך על מנת לגלות את התוצאות

  מחשבון התאמה להליכים

  I'm %%personality%%

  %%description%%

  But I'm also %%personality%%

  %%description%%

  Loading...

  מה ניתן לצפות מעבודה עם עורך דין חובות?

  עורך דין חובות אמור להיות מסוגל להוריד את סכום החוב הלא מובטח שעליך להחזיר. הנושים לוקחים סיכון גדול בהלוואות שאינן מובטחות, ולכן הם מעדיפים להרוויח בחזרה חלק מהכסף שהלוו מאשר לא לקבל מאום, וזה מה שקורה אם תגיש בקשה לכניסה להליך פשיטת רגל. שכירת עורך דין נותנת לחייב סיכוי טוב בהרבה מאשר אם החייב מתמודד עם הנושים שלו לבדו.

  רבים מאיתנו נקלעים לחובות מסיבה זו או אחרת. במקרים מסוימים זה בגלל שאנחנו יותר מדי ליברלים עם כרטיסי האשראי שלנו. פעמים אחרות, זה נובע מנסיבות שאיננו יכולים לשלוט בהן, כמו תיקוני חירום בבית או ענייני רפואה.
  אם אתה מתחבט עם המון חובות עד כדי כך שאתה לא יכול לראות את עצמך משלם את זה, היתרון הטוב ביותר שלך הוא להיעזר בעורך דין לצורך הסדרת החובות.

  עורך דין חובות

  עורך דין חובות מומחה ליאור אבן עזרא

  משרדנו מתמחה בהסדרת חוב ונחשב לאחד המובילים בישראל בתחום. החתירה המתמדת להצלחת הלקוח תוך הצגת המקרה שלו בדרך יצירתית, הביאו אותנו עד כה לאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר עד כה בהגעה להפטרים.
  אנו מאמינים בכך שלפני הכל, אדם שנקלע לחובות, זקוק לחמלה, אמפטיה ואוזן קשבת יותר מכל תחום משפטי אחר ולכן אנו מגלים סבלנות רבה כבר מהשיחה הראשונה.
  אם נקלעתם לחובות, דעו לכם כי ניתן להסדיר אותם ולצאת לדרך חדשה בחייכם, ללא עיקולים, ללא הטרדות והקנטות, אבל עם הרבה מאוד אופטימיות.

  זו תהיה המשימה החשובה שעומדת לנגד עיניכם – לעבוד עם עורך דין מחיקת חובות מצליח בעל ניסיון ויכולת להתמודד עם סוגים שונים של נושים וחובות!

  למה אני מייצג רק חייבים? דעה אישית בדקה

   בוא לשמוע היום כיצד לחיפטר מהחובות במהירות


   מאמרים בתחום הסדרת חובות

   איך אפשר לצאת מהחובות

   מחיקת חובות

   הליך חדלות פירעון