עורך דין חובות

5
(2)

עורך דין חובות יכול לנהל משא ומתן עם המלווים שלך אם יש לך כמות גדולה של חובות לא מובטחים כדי להוריד מהסכום שאתה חייב. חוב לא מאובטח הוא חוב שלא נדרש לביטחונות, כגון כרטיסי אשראי או הלוואות למימון שכר לימוד.
כמו כן, לייצג אותך בהליכי חדלות פירעון תוך חתירה למחיקת חובות במידה הגדולה ביותר שאפשר.

מתי צריך להיעזר בעורך דין חובות?

אם יש לך כמות גדולה של חובות ואין מספיק משאבים לתשלום שלהם, אם אתה עדיין מתקשה לפרוע חוב, ייתכן שתצטרך להתייעץ עם עורך דין חובות שיוכל לאחד את החובות שלך, להפחית אותם, לפעול למחיקתם או להציע לך עמידה בתוכנית תשלומים נוחה שבה הנושים הסכימו בהסדר לוותר על נתח משמעותי מהסכום שחייבים להם.
על עורך הדין שלך לדעת מה האסטרטגיה הטובה ביותר עבורך בכדי למזער את הסיכון המשפטי שלך, כמו גם סיכונים לדברים אחרים כמו ניקוד דירוג האשראי שלך.

רצוי קודם כל להיעזר בשירותיו להסדרת החובות בהסכמה עם הנושים, על מנת להימנע מכניסה לפשיטת רגל שאליה רצוי להיכנס אך ורק כמוצא אחרון.

  בוא לשמוע היום כיצד לחיפטר מהחובות במהירות


  מתכונת ההתקשרות עם עורך דין חובות

  עורכי דין רבים העוסקים במחיקת ובהסדרת חובות גובים שכר טרחה על סמך הצלחה. הצלחה פירושה שלא יהיה צורך לשלם להם שום דבר מראש, אך עורך הדין שלך ייקח אחוזים ככל שעבודתו תישא פרי. שיעור התמורה עשוי להתבסס על כמה שאתה חייב, או כמה חוסכים לך. התמחור עשוי להשתנות בהתאם למקום מגוריך והסכום שאתה חייב. לכן, רצוי לקבוע תעריף מראש עם עורך הדין כדי למזער כל הפתעה לא צפויה בהמשך הדרך.

  מה ניתן לצפות מעבודה עם עורך דין חובות?

  עורך דין חובות אמור להיות מסוגל להוריד את סכום החוב הלא מובטח שעליך להחזיר. הנושים לוקחים סיכון גדול בהלוואות שאינן מובטחות, ולכן הם מעדיפים להרוויח בחזרה חלק מהכסף שהלוו מאשר לא לקבל מאום, וזה מה שקורה אם תגיש בקשה לכניסה להליך פשיטת רגל. אין שום ערובה שעורך דין חובות יוכל להוריד את החוב שלך. עם זאת, שכירת עורך דין נותנת לחייב סיכוי טוב בהרבה מאשר אם החייב מתמודד עם הנושים שלו לבדו.

  רבים מאיתנו נקלעים לחובות מסיבה זו או אחרת. במקרים מסוימים זה בגלל שאנחנו יותר מדי ליברלים עם כרטיסי האשראי שלנו. פעמים אחרות, זה נובע מנסיבות שאיננו יכולים לשלוט בהן, כמו תיקוני חירום בבית או ענייני רפואה.
  אם אתה מתחבט עם המון חובות עד כדי כך שאתה לא יכול לראות את עצמך משלם את זה, היתרון הטוב ביותר שלך הוא להיעזר בעורך דין לצורך הסדרת החובות.
  הצד החיובי של שכירת עורך דין חובות, הוא להשיג מומחה בפינה שלך שיכול להגן מפני הנושים וכן להצליח למחוק חלק מההתחייבויות שלך או במקרים מסוימים את כולן.

  מחיקת חובות בחיפה

  למה כדאי לעבוד עם עורך דין למחיקת החובות?

  היתרון בליווי של עורך דין, הוא שיש מישהו שלא רק מנוסה בהסדרת חובות, אלא אולי יידע לעזור לך למזער את הסיכונים המשפטיים שלך. הנה כמה תרחישים שבהם הגיוס של עורך דין למחיקת חובות יכול להיות הגיוני:

  החוב שלך הוא משמעותי
  אם אתה חייב סכום כסף שניתן לעמוד בו, לעתים קרובות משתלם ללכת ישר אל הנושים שלך ולנסות לנהל משא ומתן על הסדר או תוכנית פירעון. לדוגמא, אם אתה חייב לנושה 5,000 שקלים ומציע תשלום בסך 3,000 ש”ח להסדרת החוב, הנושה הזה עשוי להסכים להסדר כזה, מכיוון שהוא לא יאבד סכום כסף נכבד. אבל אם אתה “יושב” על חוב של 80,000 ש”ח, זה כבר סיפור אחר, ותרצה לשכור עורך דין שידבר את המספר הזה.

  המשכורת שלך בסיכון להיות מעוקלת
  במקרים מסוימים, הנושים שלך יכולים להתחקות אחרי הרווחים שלך אם החוב שלך לא שולם יותר מדי זמן. לדוגמה, אם אתה חייב מיסים בחזרה למס הכנסה, או אם אתה “עבריין” בהלוואות שלך, אתה עלול להיות בסיכון שעיקול הכנסותיך יגרום לצרות. אם זה המצב שאתה נתקל בו, אולי כדאי לשכור עורך דין שייכנס לעניינים.

  אתה למעשה נתבע על ידי נושה
  כמו שלצרכנים יש הגנות חוקיות, כך גם לנושים שהם אלו שהרי חייבים להם כסף, מה שאומר שבמקרים מסוימים, לנושים שלך תהיה זכות לפתוח בתביעה נגדך. בשלב זה, לעתים קרובות הגיוני להביא עו”ד לסיפון, במיוחד אם יש סיכוי שיינתן פסק דין רציני נגדך.

  אתה חושב להגיש בקשה לפשיטת רגל
  אם החוב שלך הסלים לנקודה בה אתה חושב להגיש בקשה לפשיטת רגל, אז מומלץ לבדוק אם עורך דין להסדר חובות יכול לעזור לך להימנע ממצב זה. הגשת בקשה לפשיטת רגל עשויה להיראות כפתרון קל לבעיה מרתיעה אחרת, אך לא מדובר בפיקניק. לא רק שזה יקר, אלא שההליך יכול להישאר בתיעוד האשראי שלך במשך מספר שנים, וכאשר יש לך רישום על פשיטת רגל, הלוואות יכולות להיות אסורות, יקרות, אם לא בלתי אפשריות להשגה בעליל. עורך דין חובות עשוי לעזור לך להימנע מזאת, ובכך לשמור על רישום האשראי שלך שלם באופן סביר.

  בחירת עורך דין חובות ממשרדנו

  משרדנו מתמחה בהסדרת חוב ונחשב לאחד המובילים בישראל בתחום. החתירה המתמדת להצחת הלקוח תוך הצגת המקרה שלו בדרך יצירתית, הביאו אותנו עד כה לאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר עד כה בהגעה להפטרים.
  אנו מאמינים בכך שלפני הכל, אדם שנקלע לחובות, זקוק לחמלה, אמפטיה ואוזן קשת יותר מכל תחום משפטי אחר ולכן אנו מגלים סבלנות רבה כבר מהשיחה הראשונה.
  אם נקלעתם לחובות, דעו לכם כי ניתן להסדיר אותם ולצאת לדרך חדשה בחייכם, ללא עיקולים, ללא הטרדות והקנטות, אבל עם הרבה מאוד אופטימיות.

  כיצד המאמר תרם לך?

  לחץ על כוכב על מנת להצביע

  2

  היה הראשון לדרג את המאמר

  אם המידע שלעיל תרם לך...

  שתף את חבריך!

  אנו מצטערים שהפוסט הזה לא הועיל עבורך!

  תן לנו לשפר את הפוסט הזה!

  ספר לנו כיצד נוכל לשפר את הפוסט הזה?

  השאר תגובה