עורך דין פשיטת רגל בחולון

5
(4)

מציאת עורך דין פשיטת רגל בחולון לייצוג בהליך חדלות פירעון, יכולה להיות הצעד המשמעותי שיוביל למחיקת החובות ויתר “תופעות הלוואי” שהחובות מביאים איתם. הימים הם לא קלים על כל הארץ ובכללה העיר חולון שבה אנשים רבים בעקבות גל הפיטורים והצמצומים, הגיעו למצב בו אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויותיהם ולשם כך, זקוקים לעורך דין פשיטת רגל מקצועי ויסודי שישחרר את הלחץ מהטבעת שהולכת ומתהדקת מסביב לצווארם.

עסקים רבים שקישטו את רחוב סוקולוב הסואן בשלל מוצרים בימיו הטובים, נסגרו ובעליהם נאלצו להגיש בקשות לפירוק החברה שלהם. שלטי “להשכרה” צצים כמו פטריות אחרי הגשם בחלונות הראווה שבהם היו מוצגים פעם אביזרים ומוצרים אטרקטיביים שמשכו את עוברי האורח.

על אף התמונה הקודרת הזו, עדיין יש זיק של תקווה לעתיד כלכלי טוב יותר, זאת, הודות לכך שישראל כמדינה נאורה ומפותחת, לא מאפשרת למי שנקלע בעל כורחו למצב שבו אינו מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו, להתמוטט כלכלית ונפשית כאחד. לשם כך, קיים חוק חדלות פירעון אשר ללא ספק מעניק גלגל הצלה אידאלי לכל בעלי החובות.

עורך דין פשיטת רגל בחולון

היכן למצוא עורך דין פשיטת רגל בחולון?

בעבר, תושבי חולון היו מחפשים עורך דין בלהט במדור הייעודי במקומונים “השקמה” ו-“גל גפן”, הסבלניים יותר טרחו להרים את המדריך העבה של “דפי זהב” ולדלות ממנו את האחד שאולי יסייע להם בהבאת “הגאולה” מייסורי הנושים. כיום, מלאכת האיתור נעשית לרוב באינטרנט וחיפוש של הביטוי “עורך דין פשיטת רגל בחולון” במנוע החיפוש גוגל, יביא עמו שלל תוצאות שבתוכן: תמונות, ביקורות, מידע כללי ועוד פרטים חשובים. 

מומלץ מאוד לעיין בביקורות, אמנם חבר או חברה יכולים להמליץ לכם על עורך דין מסויים אחד, אך בשיטוט קצרצר באינטרנט ניתן לראות לעיתים עשרות אנשים אשר עברו כברת דרך עם עורך דין פשיטת רגל אחר בחולון והואילו לשתף את חוויותיהם עמו בביקורות.

בחרו רק עורך דין מקצועי

באופן אינסטינקטיבי, יש אנשים שיש להם את היכולת לקבוע את אופיו של מי שעומד מולם בתוך מספר דקות מרגע המפגש עם האדם; עם זאת, למי שנעדר יכולת זאת, ישנן כמה תכונות אישיות שיש לשים עליהן דגש:

למשל, האם במהלך השיחה עורך הדין מסתכל לך בעיניים? או שהוא או היא מביטים על דבר אחר? כמו כן, מומלץ לשאול באיזה סוג של מקרים הוא טיפל בעבר.
אם עורך הדין נשמע אופטימי בצורה לא רגילה ואינו מציין אף אחד מהסיכונים, או אינו מציע דרכים שיש בהן כדי להביא לצמצום העלויות הכרוכות בכניסה להליך חדלות פירעון, זהו דגל אדום.
לפני הכניסה למערכת יחסים רשמית כלשהי, חשוב להרגיש בטוחים שעורך הדין הוא ראשית כל, אדם הגון.

יצירת קשר עם עורך דין פשיטת רגל בחולון

עורך הדין חייב להיות יסודי ופדנט

הפגישה הראשונית עם עורך הדין יכולה מאוד לעזור לקבוע אם הוא מגלה הזדהות עם המקרה שהובא בפניו והוא אכן מסוגל לתת מענה הולם לצרכים של החייב.

יש להקפיד לשאול את עורך הדין אם זה בסדר מבחינתו להתקשר אליו לאורך כל תקופת הייצוג כדי לדסקס לגבי כל נושא שמפריע. אם בתגובה לכך נשמעת הסתייגות מסויימת, זה עשוי להצביע על כך שעלול להתעורר קושי עתידי בהעברת המסר ככל שיהיה כזה, ובקבלת תשובות לשאלות ברגע שהליכי חדלות הפירעון יהיו פעילים.
שימו לב למידת הסדר והניקיון בשולחן ובמשרד באופן כללי. עורך דין פשיטת רגל חייב להיות מסודר ונקי היות והוא מתמודד עם כמות גדולה מאוד של מסמכים וטפסים המיועדים לכמה גורמים כמו: נושים, הנאמן, הממונה, בית המשפט ועוד.

שאלות שרצוי מאוד לשאול עורך דין פשיטת רגל בחולון

האם כלקוח אני אקבל עדכונים תקופתיים על קצב התקדמות ההליך בענייני בכתב או בטלפון?
האם עורך הדין יהיה הגורם המקשר העיקרי, או שמא יועברו הודעות דרך עובדי המשרד שאינם עורכי דין?
אין דבר גרוע יותר מלהתנהל מול עורך דין שאינו מגיב לפניות או אינו סבלני בשמיעת כל לבטיו ותחושותיו של החייב. לכן, יש להקפיד להיעזר בשירותיו של עורך דין פשיטת רגל תקשורתי.

עסקים בחולון להשכרה
חנויות רבות ברחוב סוקולוב מוצעות להשכרה

למצוא עורך דין פשיטת רגל בחולון בטווח המחירים שלך

מציאת עורך דין פשיטת רגל בחולון המתאים עבורכם פירושה למצוא אחד שאת שירותיו תוכלו להרשות לעצמכם. לכן, כולם צריכים לברר על עלויות שכר הטרחה והאגרות כבר בפגישה הראשונית. מומלץ לנסות להשיג הערכה של עלות ההליך מבחינת שכר טרחת עו”ד, אגרות, שכ”ט נאמן ויתר ההוצאות הנלוות. יש להבטיח שיערך חוזה שיפרט ברשימה מסודרת את העלויות המקסימליות הכרוכות בתיק, זה ימנע הפתעות לא רצויות.

לחפש עורכי דין עם ניסיון מוצלח

למרות שחשוב שיהיה לך עורך דין שתוכל לסמוך עליו, חשוב לא פחות שיהיה לו ניסיון רב בתחום המשפטי הספציפי שבו אתה זקוק לשירות. מומלץ לעבוד עם עורך דין אשר עיקר הפעילות של המשרד שלו נוסבת סביב תחום חדלות הפירעון (פשיטת רגל).

לשקול את גודל המשרד

ישנם יתרונות בהעסקת עורך דין ממשרד קטן. ברוב המקרים החייב מקבל תשומת לב מהירה ומותאמת. בנוסף, לעורך הדין המייצג, כנראה יהיה זמן די גדול להקדיש לעניינכם. יתכן שזה לא המצב במשרדים הגדולים,

עם זאת, גם למשרדים הגדולים יש יתרונות. אחרי הכל, שופטים רבים ועורכי דין יריבים מכבדים ו / או חוששים מפירמות גדולות בעלות מוניטין, ויכולתם להשפיע על פסקי דין. למשרדים הגדולים יש בדרך כלל משאבים גדולים יותר מבחינת כסף וכוח אדם כדי לחקור את המקרה שלך.

באופן כללי, לא קיימים בחולון משרדים גדולים מדי, אלא המשרדים הם לרוב בני 1-10 עורכי דין.

כיצד המאמר תרם לך?

לחץ על כוכב על מנת להצביע

4

היה הראשון לדרג את המאמר

אם המידע שלעיל תרם לך...

שתף את חבריך!

אנו מצטערים שהפוסט הזה לא הועיל עבורך!

תן לנו לשפר את הפוסט הזה!

ספר לנו כיצד נוכל לשפר את הפוסט הזה?

השאר תגובה