5 טיפים להתמודדות עם הלחץ הרגשי של פשיטת רגל

0
(0)

נהוג לומר כי כסף אינו יכול לקנות אושר, אך הוא בהחלט יכול לעורר רגשות שליליים כמו עצב, מבוכה, פחד ומתח. אתה עלול לדחות את הגשת בקשת פשיטת הרגל אם אתה חש באחד מהרגשות הללו, אך חשוב לזכור כי פשיטת רגל היא אסטרטגיה פיננסית שנועדה לתת לך התחלה כלכלית חדשה ושכל הרגשות הללו הם חלק נורמלי בתהליך. כשתתחיל בהליך פשיטת רגל, אתה עלול לחשוב שאתה מיד תצא מכל הבעיות שלך ושתהיה לך התחלה חדשה ורעננה מייד. זה נכון באופן חלקי מכיוון שרוב החוב שלך, אם לא כולו, יופטר, ותהיה לך האפשרות לנהל אורח חיים ללא חובות. עם זאת, התמודדות עם הלחץ הרגשי שמגיע עם הגשת בקשה לפשיטת רגל, יכולה להשאיר אתכם מרגישים לבד ללא מקום ללכת אליו. על ידי התמודדות נכונה עם הלחץ הרגשי במהלך פשיטת רגל, תוכל ליהנות מאורח החיים שלך ללא חובות לאחר ההפטר שלך. להלן מספר דרכים שיכולות לעזור לך להתמודד עם הלחץ הרגשי של פשיטת רגל:

הכירו במצבכם

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להכיר בכך שפשיטת הרגל שלכם הולכת להיות אירוע מלחיץ בחייכם. אתה עלול להרגיש אשמה בהתחלה בכך שאתה מאפשר למתח להפריע לחיים שלך, אך חשוב לזכור שכל רגשותיך הם חלק נורמלי מהגשת בקשת פשיטת הרגל. לאפשר לעצמך להכיר ברגשות אלה הכרחי בשביל להרפות ולהתחיל חיים פיננסיים חדשים. יחד עם זאת, אתה עלול להרגיש המום מכל המידע שמונח לפניך. זה בסדר, פשוט קח את זה חלק אחר חלק. אף אחד לא מבקש ממך להפוך לאשף פשיטת רגל בן לילה. קח את הזמן שלך וזה יהיה הגיוני.

שלום ותודה רבה שביקרת באתר.
אשמח מאוד לדבר איתך ולהציע פיתרון מהיר ויעיל לעניין שלך!

שמרו על משטר אימונים

פעילות גופנית לפחות 30 דקות ביום יכולה לעזור לך לשמור על הבריאות הרגשית שלך בתקופות לחוצות. הוכח כי פעילות גופנית משפרת את מצב הרוח שלך ומפחיתה מתח והיא נותנת לך הזדמנות להרפות ולשכוח מעט את פשיטת הרגל שלך. בנוסף, זה אמור לעזור לך לישון קצת בלילה.

לדבר עם חברים או משפחה

אנשים רבים נבוכים כשהם מגישים בקשה לפשיטת רגל ולעתים קרובות נמנעים מלדבר עם חברים ובני משפחה. עם זאת, שיחה עם האנשים הקרובים אליכם היא לרוב דרך נהדרת לשמור על רמות הלחץ שלכם. הסתרת הרגשות שלך מהאנשים שהכי אוהבים אותך רק תיצור יותר מתח. פשוט לדבר על הרגשות שלך ועל מה שאתה עובר יכול לעזור לך להרפות מהלחץ סביב פשיטת הרגל שלך. אתה עלול להיות מופתע מאוד לגלות כמה אנשים הגישו בקשה לפשיטת רגל בעצמם, אנשים שמעולם לא חשבת שיש להם בעיה כלכלית.

שוחחו עם מטפל

אם לא נוח לך לדבר עם חברים או משפחה, או אם אין לך חברים קרובים או משפחה שאתה יכול לדבר איתם, אל תפחד לפנות למטפל. מטפל המתמחה בסוגיות הקשורות ללחץ כלכלי כגון פשיטת רגל יכול לשמש לא רק לוח קולות, אלא גם יכול לספק לך הצעות ואסטרטגיות שיעזרו לך להתמודד עם הרגשות שלך. אפשרות זו חשובה מאוד מכיוון שאנשים רבים פשוט אינם יכולים ללכת לחברים או משפחה עם בעיותיהם.

לפתח תוכנית פיננסית

בשלב כלשהו של תהליך פשיטת הרגל, חשוב שתפתח תוכנית פיננסית, תיצור תקציב ותגדיר יעדים פיננסיים לעתידך. פשיטת רגל תתן לך התחלה חדשה ללא לחץ על התנהלות עם נושים, וחיוני שתציב תוכנית פיננסית שתעניק לך חיים יציבים לאחר פשיטת רגל. אני לא יכול להדגיש את חשיבות הטיפ הזה. הגדרת הבמה לעתיד שלך היא חובה. הנושים יהיו שם לאחר פשיטת הרגל שלך שמנסים למצוץ אותך חזרה למשחק שלהם. ההחלטה להגיש בקשה לפשיטת רגל היא לא תמיד קלה, אך פעולה זו לעתים קרובות מועילה להפליא. אם אתה מפחד להגיש בקשה לפשיטת רגל מכיוון שאתה חושש מהאגרה שתגבה את בריאותך הרגשית, ישנם צעדים שתוכל לנקוט כדי להכין את עצמך לפשיטת רגל. על ידי ביצוע הטיפים לעיל, תוכל לנהל טוב יותר את הלחץ הקשור לעתים קרובות לפשיטת רגל.

כיצד המאמר תרם לך?

לחץ על כוכב על מנת להצביע

0

היה הראשון לדרג את המאמר

אם המידע שלעיל תרם לך...

שתף את חבריך!

אנו מצטערים שהפוסט הזה לא הועיל עבורך!

תן לנו לשפר את הפוסט הזה!

ספר לנו כיצד נוכל לשפר את הפוסט הזה?

השאר תגובה