זקוקים לעורך דין פשיטת רגל ביטוח לאומי נזיקין תאונות דרכים תביעות כספיות

נגן וידאו

תחומי העיסוק של משרדנו

כדי לצאת לדרך חדשה ומוארת, ללא דאגות, צריך שיהיה מי שיוביל אליה בצורה הבטוחה, היעילה והמהירה ביותר.

 

חדלות פירעון

אנו נהפוך כל אבן ונפעיל את הידע הרב שיש לנו, את הניסיון ואת מגוון הדרכים היצירתיות כדי להביא למחיקה גורפת של החובות שלך. לא חלק מהם, לא את רובם – את כולם. השיטה שלנו הוכחה כמוצלחת במיוחד והביאה עד כה לחייבים רבים הפטרים נאים מהחובות, גם במקרים שנראו נואשים מלכתחילה.

ביטוח לאומי

בכל שנה מוגשות אלפי תביעות ביטוח לאומי בנושאים רבים כגון: גמלת סיעוד לקשישים גמלה לילד נכה גמלת ניידות למי שמתקשה בהליכה קצבת נכות למי שנפגע בעבודה ותביעה למימוש כל זכות אחרת לה זכאים המבוטחים. יתכן שמגיע לכם הרבה מאוד כסף והרבה מאוד זכויות,להשיג לכם את כל הכספים ואת כל הזכויות שמגיעות לכם.

תאונות דרכים

אם נפגעתם בתאונת דרכים או סוג אחר של תאונה וברצונכם להעלות משמעותית את גובה הפיצויים בגין הפציעות. חשוב לדעת, כי על ידי הגדלת הפיצוי המובטח, ניתן להקל על המצב הכלכלי, לשפרו משמעותית ולהתמקד במה שחשוב באמת: ההחלמה והביטחון הכלכלי. כמשרד שעוסק בתחום אשר השיג עד כה מיליוני שקלים עבור לקוחותיו, אנו פועלים על בסיס הצלחה בלבד, לא הצלחנו לא שילמתם.

צוואות וירושות

על פי חוק, רק עורך דין בעל רישיון פעיל, רשאי לייצג בהליכי פשיטת רגל ובכל העניינים המשפטיים הקשורים בתיק. במשרדנו אנו דוגלים מליווי צמוד של עו"ד פשיטות רגל החל משיחת ההיכרות הראשונית ועד לתום ההליך והיציאה לדרך החדשה. לא צוות מנהלה, לא מזכירות – רק עורכי דין.

תביעות כספיות

לרשות הלקוחות עומדת מערכת מקוונת שדרכה ניתן לעקוב בקלות מכל מקום ובכל זמן נתון, דרך הנייד או המחשב אחרי קצב ההתקדמות בתיק . ניתן לצפות במסמכים, להוריד או להעלות מסמכים, לשלוח בקשות למשרד ועוד. הכל שקוף, הכל גלוי וכמובן – זמין ונוח!

ייפוי כוח מתמשך

המוטו שלנו הוא לעשות את מירב המאמצים למצוא את הדרך המהירה, היעילה והזולה ביותר עבור הלקוח. לבדוק היטב בצורה מעמיקה את הסיפור שלו ורק לאחר מכן, לקבל החלטה מושכלת של ההליך שהכי נכון לו. בנוסף, משרדנו מנהל אתרי מידע, סרטוני הסבר ופורומים ברשת האינטרנט בתחום פשיטות הרגל.

משרד עו"ד פשיטות רגל ליאור

נעים מאוד, עו"ד ליאור אבן עזרא

שלום לכם, אני עורך דין פשיטת רגל ליאור אבן עזרא, מייצג ומלווה חייבים בהליכי חדלות פירעון.
להיות עורך דין שעוסק בתחום הזה, זה בשבילי הרבה מעבר לעבודה. זה להיות אוזן קשבת ויד תומכת, לצד יצירתיות והקרבה ברגעים לא פשוטים שהחיים מזמנים. עבורי, זו זכות גדולה שנפלה בחלקי להיות הגורם שמסייע בשיקום הכלכלי וביציאה לדרך החדשה ללא דאגות וללא חובות ואין אושר גדול יותר מלראות כיצד עבודה קשה, מניבה בסופו של יום תוצאות חיוביות עבור הלקוח.

אני מתחייב שבתוך ימים ספורים יתקבל צו שיפסיק את כל הליכי הגבייה שלכם, תוכלו לעבוד ללא חשש שמא יעקלו את המשכורת שלכם, ואפילו תוכלו  לנהל חשבון בנק!

תאמו עכשיו שיחת ייעוץ ראשונה חינם!

  0 +
  מיליון ש"ח הפטר
  0 +
  תיקי הוצל"פ
  0 +
  מתוך 5 ציון
  0 +
  תיקי פשיטת רגל

  גם במקרה שלך ניתן יהיה למחוק את החובות

  התוצאות בסיום ההליך לאחר עבודה קשה ומאומצת, מביאות לנו סיפוק גדול שממלא אותנו וכמובן את הלקוחות באושר רב, לחיי התחלות חדשות!
   

  המקרה של עלאא אזברגה

  הגעה להסדר נושים נוח במיוחד

  עורך דין פשיטת רגל ליאור אבן עזרא

  הסיפור של דניאל לוי מחולון

  כיצד מהסתבכות כבדה ניתן "לקום לתחייה"

  החיוך חזר לשמוליק צברי בגדול

  עסק שלא הצליח לצד גירושין מהאישה, אבל גם גירושין בסוף מהחובות

  מה אומרים עלינו

  " הגעתי למשרד הזה בהמלצת חבר שעו"ד ליאור ייצג אותו. היתה שיחת טלפון ראשונית די ארוכה ואחריה הגעתי לפגישה עם ליאור כשכמעט כל המסמכים שלי מוכנים. אני טיפוס ביישן אבל משום מה הרגשתי בפגישה הכי בנוח לשאול הכל, ראיתי שגם שיחת הייעוץ מתארכת עוד ועוד וחשבתי לתומי שאולי יחייבו אותי בסוף... חשש שהתבדה כמובן. ראיתי לכל אורך הדרך אדם קפדן מאוד, לא חמדן, מקצועי ויצירתי - ממליץ בחום!"
  לירן שטיין
  קיבל ייצוג בהליך להסדרת חובות

  הבה נדבר על התחלה חדשה ברגל ימין

  פתחו לכם תיקים בהוצאה לפועל? הטלפונים מהבנק ומהנושים מטרידים אתכם?. אתם לא עומדים בהלוואות, הפסקתם לענות לטלפונים חסומים מהפחד שאולי מאחורי הקו נמצא מישהו שאתם חייבים לו כסף. אתם מקבלים מכתבי התראה, שיחות מאיימות, חוששים מכל נקישה בדלת, לא ישנים טוב בלילה, ומרגישים מדוכדכים במהלך היום…
  יש אור בקצה המנהרה!

  מה כעורך דין פשיטת רגל אעשה עבור לקוחותיי?

  הנה כמה מהפעולות שמתפקידו של עו”ד פשיטת רגל:

  ■ לוודא שהחייב מבין את האפשרויות העומדות בפניו ולהגיש את סוג פשיטת הרגל מבין אלו:

  לבעלי חובות הגבוהים מ-150 אלף ש”ח – הבקשה מוגשת לממונה על הליכי חדלות פירעון וההחלטה בעניין החייב באחריות בית משפט השלום.
  לבעלי חובות הנמוכים מ-150 אלף ש”ח – הבקשה מוגשת בלשכת ההוצאה לפועל הקרובה למקום מגוריו או עסקיו של החייב או שבה מתנהלים רוב התיקים בעניינו.
  פשיטות רגל לחברות בע”מ ותאגידים – כאן מדובר בהליך פירוק של חברה.

  ■ לוודא שהחייב עומד בדרישות פשיטת הרגל
  ניתן לדחות בקשות לפתיחת תיקים בפשיטת רגל, אם החייב אינו עומד בדרישות, זה כולל דרישות להמצאת מסמכים או שיתוף פעולה בעניינים מנהלתיים אחרים עם נאמן פשיטת הרגל.

  ■ להעניק הגנה לרכוש של החייב
  עורך דין פשיטות רגל מוודא שהחייב מנצל את כל מה שהוא זכאי לו לפי הדין. הוא דואג למזער למינימום את האובדן ולמנוע ככל שניתן פגיעה ברכוש השייך לו.
  עו”ד מנוסה יודע כיצד להציג את הסיפור של החייב בפני מקבלי ההחלטות הרלוונטיים שעל פיהם יישק דבר, כגון: שופט, רשם ההוצאה לפועל והנאמן.

  ■ להעניק טיפול נכון בהחזרי מס וכספים אחרים המגיעים
  אם יש לחייב כספים המגיעים לו, חיוני לרשום אותם כרכוש בטפסי פשיטת הרגל שלו ולתזמן את פשיטת הרגל בהתאם. אם לא, החייב עלול להפסיד כספים כגון: החזרי מס קרובים, הכנסות בגין תביעות שהוגשו על ידו, כסף שמועבר בירושה או הכנסות מביטוח חיים.


  ■ להעניק טיפול בכרטיסי האשראי וההלוואות
  עורך הדין יסביר לחייב מהי הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם חובות למיניהם, כיצד מטופלים אלה בפשיטת רגל, וכיצד ההליך ישפיע על דירוג האשראי שלו. בנוסף, יחפש דרכים להעלות את דירוג האשראי של החייב במהירות האפשרית, כך שהחייב יוכל ליטול בעתיד הלוואות משמעותיות כגון משכנתא, הלוואה למימון לימודים או למימון רכישת רכב חדש.

  ■ לפעול לשם הסרת עיקולים והגבלות
  עורך הדין ישאף למצוא דרכים לביטול עיקולים קיימים ומניעת עיקולים עתידיים, כך שאפשר יהיה לשמור על דירת המגורים, הרכב והרכוש האישי היקר לחייב.
  העיקולים וההגבלות הופכים את חייו של כל חייב לסרט אימים ופוגעים בשגרת החיים התקינה שלו. תפקידו של עורך הדין אפוא הוא להגיש בקשות המנוסחות היטב עם כל הנימוקים הרלוונטים ולשכנע את רשם ההוצאה לפועל כי מלבד גרימת עוגמת נפש לחייב, אין באותן הגבלות כל תועלת ממשית וכי מוטב שאלו יבוטלו או לכל הפחות יושהו, עד להסדרת העניינים בתיק.

  ■ התמודדות עם מצבים משפחתיים
  במקרים רבים, מצבו הכלכלי של אדם משליך גם על חיי הזוגיות ועל חיי המשפחה שלו. עורך הדין יבחן את הדרך אשר הכי נכונה לחייב לטפל בחובותיו, בתקופה בה הוא עובר משבר של פרידה או גירושין וינסה למצוא דרכים למזער את השפעות פשיטת הרגל על המשפחה ועל הירושות העתידיות.

  ■ טיפול בתשלום החובות
  עורך דין טוב, יבחן איזה סוג חובות ניתן למחוק ויקבע כיצד להתמודד עם כל חוב אחר שנותר. בנוסף, יוכל לעזור לחייב להגיע להסדר עם הנושים, הוא ינהל איתם משא ומתן על החובות ויסייע במציאת דרכים להימנע מכניסה לחובות בעתיד, כגון קביעת תקציב, סדרי עדיפות בהוצאות וקיצוץ בהוצאות במידת האפשר.

  בנוסף, יוודא שלא ישולם לנושה אחד סכום גדול יותר מאשר לנושים אחרים, לפני הכניסה להליך פשיטת הרגל, במיוחד לחברים או למשפחה. זו יכולה להיחשב כהעברה מועדפת, ונאמן פשיטת הרגל, עשוי אף להגיש תביעה להשבת הכספים שהיו צריכים להיות מחולקים באופן שווה בין כל הנושים.

  ■ מתן ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
  מרבית עורכי הדין המתמחים בפשיטות רגל, יציעו ייעוץ ראשוני בחינם בכדי לענות על שאלות, לבחון את מצבכם האישי ולהעלות פתרונות אפשריים שיעזרו לכם לצאת מהחובות, בדרך לעתיד פיננסי בהיר יותר.

  הספר "חייבים לחיות" - המדריך שאתם חייבים לקרוא!

  "חייבים לחיות" הוא מדריך קצרצר הכתוב בשפה קלילה ונעימה ובליווי תמונות ותרשימים  ומיועד לכל מי שנקלע בעל כורחו לחובות שלא נראה שיוכל לפרוע אותם ללא כניסה להליך חדלות פירעון.

  מדריך לחייבים שנכתב על ידי עורך דין פשיטת רגל ליאור אבן עזרא

  מחשבון סיכויי קבלת ההפטר וגובה מחיקת החובות היחיד בישראל – מבית היוצר של משרדנו.

  שאלות נפוצות בנושא פשיטת רגל

  עורך הדין מייעץ ומלווה אנשים פרטיים וחברות (הליכי פירוק), שסך החובות שלהם גבוה מסך הנכסים העומדים לרשותם, ולא נראה כי יש להם כל יכולת בעתיד הקרוב להדביק את הפער, ועושה שימוש בכל הכלים המשפטיים והפרוצדורלים על מנת לסייע בהתמודדות עם הנושים ולהקטין ככל שאפשר את גובה החובות.

  היות ומדובר בהליך מורכב ומתיש הכרוך בהתמודדות עם גורמים רבים, והיות ומדובר בעניין חורץ גורלות, יהיה זה חשוב מאוד להיות מיוצג בידי עורך דין.

  רוב עורכי הדין גובים על בסיס תשלום חודשי קבוע ללא קשר לתוצאה בהליך, חלקם גובים לפי אחוזים מסכום הכסף שהופטר בתום ההליך.

  לרוב, הייצוג מתחיל עם חתימת על הלקוח על ייפוי הכוח ועד ההכרעה בדיון שנערך בבית משפט השלום או בלשכת ההוצאה לפועל בנוגע להפטר ולתוכנית פריסת יתרת החוב בתשלומים.

   

   

  כל מי שהוא תושב ישראל או יש לו נכסים בישראל והגיע למצב שבו סך החובות שלו גבוה מסך נכסיו או לחלופין, ההליך ימנע ממנו מצב שבו סך ההתחייבויות יהיה גבוה מסך נכסיו, רשאי להיכנס להליך

  הדרך לפיתרון המשפטי שלך מתחילה כאן!

  השאר את פרטיך ועו"ד ממשרדנו ישוב אליך בתוך זמן קצר מאוד